top of page
International   Shipping

AFRITA

תקנון אתר AFRITA  (עפריתה)
טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי תנתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
א.מחיר המוצרים המפורסמים באתר
מחיר המוצר כולל דמי משלוח ללא עלות מצד הקונה בקניה מעל 400 ש"ח.
דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא מעלית או הובלה הדורשת כח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים.

ב.זמני אספקה
מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה,  וישיבו לו את מלוא כספו.
ג.ביטול עסקה
סעיף 14ה(ב) לחוק הגנת הצרכן קובע במפורש כי במקרה של ביטול עסקת מכר מרחוק שלא עקב פגם העסק  לא יגבה מהצרכן סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. החוק קובע כי דמי הביטול הנם לרבות הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה או כל הוצאה או התחייבות אחרת שהעסק הוציא או התחייב להוציא. עם זאת, בביטול עסקה שלא עקב פגם, אי התאמה, אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן, המוצר יוחזר אל בית העסק על חשבון הצרכן.

אנו מאפשרים ביטול עסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.
לא יוחזר מוצר שאריזתו המקורית נפתחה או מוצר שעבר שימוש.
הודעה על הביטול תימסר בדוא"ל myafrita@gmail.com 
המוצר יוחזר לכתובתנו: המנופים 15 בית לידר, הרצליה פיתוח. 
סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים ושל מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן.

ד.מלאי:
האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

ה.אחריות כללית בגין פעילות האתר
החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.
ו.פרק "סמכויות שיפוט":
בכל מקרה של סכסוך תהיה סמכות שיפוט לבית המשפט בתל אביב.
ז.פרק "תמונות להמחשה":
לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים וגודל בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.
החברה מבצעת בקרה מתמדת על מחירי המוצרים ומפרטיהם.  אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה, והיא תציין זאת באתר, תודיע על כך ללקוח לפני ביצוע החיוב ובמידה וכבר בוצע חיוב, ותאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.
ח.זכויות יוצרים
אין להוריד, להעתיק, לשכפל, להפיץ, להעביר, להציג, למכור או להשתמש בתוכן או בתמונות השייכות לאתר, ללא הסכמה בכתב ומראש מהנהלת האתר.
התקנון מתייחס לשני המינים באופן שווה, השימוש בלשון נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. 
 
 
קנייה נעימה!

תקנון אתר AFRITA

החזרות וזיכויים
החלפה תתאפשר תוך 14 ימים ממועד קבלת החבילה, החזר כספי יינתן תוך 5 ימים ממועד קבלת החבילה . מכח תקנות הגנת הצרכן ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% מגובה העסקה (עד מקסימום 100 ש״ח) + ינוכה סכום המשלוח.
איך מחליפים / מחזירים?  
יש לעדכן אותנו בוואטסאפ במספר 074-7495333
או לשלוח מייל לכתובת  myafrita@gmail.com 
על כוונתך להחזיר במסגרת הזמנים המצוינים למעלה, ליידע אותנו אילו פריטים את מעוניינת להחליף/להחזיר.
המוצר יחזור לכתובתנו: המנופים 15 בית לידר, הרצליה פיתוח.
החלפה או החזרה תתאפשר כאשר לא נעשה שימוש במוצר והוא אינו פגום או משומש.
דמי המשלוח אינם ניתנים להחזר כספי.
משלוחים
משלוחים באמצעות חב׳ שליחויות עם שליח עד הבית 
הגעה תוך 2-5 ימי עסקים 
במידה ובחרתן באיסוף עצמי התקשרו או שלחו וואטסאפ למספר: 074-7495333

החזרות וזיכויים

Wholesale | סיטונאות   

לשיתופי פעולה ולמכירה בסיטונאות, אנא שלחו מייל: 

myafrita@gmail.com

For collaboration and wholesale enquiries  please send us email: 

myafrita@gmail.com 

מכירה בסיטונאות Wholsale

International   Shipping


We ship worldwide.

However, if you didn't find your country in checkout, please contact us and we will be happy to assist you.

 For international orders, please note that additional duties and taxes assessed by customs are the responsibility of the customer.

bottom of page