Acerca de

שאלות ותשובות

שטיחי כותנה בושרוייט

איך הם מיוצרים?


אלו שטיחים המיוצרים בהזמנה מיוחדת עבור עפריתה. שטיחים אלו נארגים בעבודת יד על ידי קבוצת נשים שעובדות יחד להשלמת כל שטיח משאריות טקסטיל כותנה ממפעלי בגדים, נכון שזו דרך מדהימה למחזר בדים? הצבעים המהנים והמרקמים המדהימים שלהם הופכים אותם לאופציה הטובה ביותר לחדר ילדים ומבוגרים.
מצב


חדש.
זמינות


עיצוב ייחודי, כל שטיח יחיד מסוגו (אין שניים זהים).
תחושת יד


תחושת כותנה ומרקם נעים (תינוקות מתים עליהם).
גובה השטיח


1.25 ס"מ – 2.5 ס"מ.
הוראות טיפול בשטיח בושרוויט


כל שטיח מנוקה באופן מקצועי טרם המשלוח. שטיח מרוקאי יכול להחזיק לכל החיים, זו לגמרי השקעה ארוכת טווח. בכדי לטפל בשטיח שלך, אנא עקבי אחר ההנחיות הבאות: תחזוקה שוטפת: ניתן לשאוב את השטיח. - כדי למנוע ריחות ולחות, יש לתת לשטיח להתייבש בשמש למשך יום לוודא שלא יישאר רטוב/לח. - אם השטיח באחסון, לא מומלץ לשומרו בשקית. ניקוי השטיח: - לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אמליץ לקחת את השטיח לניקוי מקצועי. - ניתן לנקות את השטיח ביד עם מים קרים וסבון כביסה ולשטוף. לאחר מכן יש לתת לו להתייבש בשמש, לוודא שהוא כבר לא רטוב או לח לפני שיחזור לרצפה. - אם יש גישה למכונת כביסה תעשייתית, ניתן לכבס אותו. השתמשו במים קרים ובמחזור עדין. אל תניחו לו לשבת במכונה. לייבש בשמש.

שטיחי צמר בני אוריין

איך אוכל לוודא שהשטיח שלי אותנטי ונעשה בעבודת יד?


זה נכון שיותר ויותר מפעלים סיניים וטורקיים מבקשים לנסות לחקות את היופי והאיכות של שטיחי בני אוריין, אם את רוצה לוודא שהשטיח אותנטי עליך להסתכל דווקא על חלקו האחורי. אם מדובר בבני אוריין אמיתי, הקשר לא יהיה סדיר. לחיקוי יהיו קשרים ישרים כמו שרק מכונה יכולה לעשות. כמו כן, מוכרים רבים יגידו כי השטיח נוצר על ידי בני אוריין, למרות שהדבר אפשרי הוא כנראה לא נכון. מכיוון שהביקוש לשטיחים מסוג זה גבוהה בימינו, מרבית השטיחים בסגנון בני אוריין מיוצאים בקואופרטיבים מאורגנים של נשים. זה נהדר עבור העובדים, כיוון שזה מבטיח להם תנאי שכר ועבודה הוגנים וטובים. היו סמוכים ובטוחים, שטיחי בני אוריין עדיין ארוגים ביד בצמר בתול. ההבדל העיקרי הוא ששטיחי בני אוריין אותנטיים נחשבים כיום לשטיחים עתיקים ובעלי מראה וינטג'י יותר.
מהם שטיחי צמר בני אוריין?


שטיח זה מאופיין בצמר לבן מפואר ועבה, עם קווים שחורים מינימליסטיים. בעבר, שטיחים אלו שימשו לכיסוי רצפות שבטי בני אוריין הנודדים. השבטים גרו בהרי האטלס המושלגים שבהם החורף קשה במיוחד. שטיחי הצמר העבים נועדו לבידוד הרצפה, כמצעים וכשמיכות. לא באמת הרגשת שטיח מתחת לרגליים עד שלא הלכת על שטיח בני אוריין, זו התחושה הנעימה ביותר שקיימת. השטיח עשוי 100% צמר כבשים לא צבוע ומעניק חום ותחושת נוחות לכל חדר בבית.
מצב


חדש.
זמינות:


יש לנו כמה במלאי כל העת, יש אפשרות גם להזמין גודל במיוחד עבורך, שכן אנחנו עובדים עם צוות אמנים מרוקאים באופן ישיר.
תחושת יד


לשטיח של בני אוריין יש תחושה של מגע מפואר, עבה ורך. הליכה על שטיח של בני אוריין מרגישה כמו חלום.
גובה השטיח:


2-3 ס"מ
הוראות טיפול בשטיחי בני אוריין


כל שטיח מנוקה באופן מקצועי טרם המשלוח. שטיח מרוקאי יכול להחזיק לכל החיים, זו השקעה ארוכת טווח. בכדי לטפל בשטיח שלכם, אנא עקבו אחר ההנחיות הבאות: תחזוקה שוטפת: ניתן לשאוב את השטיח. - לרענון מהיר, צחצחי במברשת פלסטיק (כמו מברשת המטאטא הקטנה של הידיים), או במברשת מתכת כמו זו של המנגל (רק חדשה כמובן). הצחצוח יסיר פסולת שנתקעה בשטיח ויסייע בהסרת עודפי צמר. - כדי למנוע ריחות ולחות, יש לתת לשטיח להתייבש בשמש למשך יום ולוודא שלא ישאר רטוב/לח. - אם השטיח באחסון, לא מומלץ לשומרו בשקית.
האם השטיח משיר צמר?


התשובה היא לא. אני בוחרת בקפידה את השטיחים שלי, היצרנים יודעים שמה שלא יהיה ברמה הגבוהה ביותר יחזור למרוקו. השרה תתקיים רק בעת הברשה.
ניקוי השטיח


- לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אמליץ לקחת את השטיח לניקוי מקצועי. - ניתן לנקות את השטיח ביד עם מים קרים וסבון כביסה ולשטוף. לאחר מכן יש לתת לו להתייבש בשמש, לוודא שהוא כבר לא רטוב או לח לפני שיחזור לרצפה. - אם יש גישה למכונת כביסה תעשייתית, ניתן לכבס אותו. השתמשו במים קרים ובמחזור עדין. אל תניחו לו לשבת במכונה. לייבש בשמש.
יש לי שני כלבים, חתול שחור ותינוק, האם כדאי לי לקנות שטיח של בני אוריין?


מקבלת שאלה בסגנון אני חושבת שמאוד חשוב להיות כנה, כי אם אני לא אהיה כנה אתכן מה שווה הקשר שלנו? שטיח לבן הוא שטיח לבן, אם לבעלי החיים שלך יש פרווה כהה והם ישנים על השטיח היפה שלך (מה שסביר שיקרה כי הוא הכי נעים שיש) זה כנראה לא השטיח שהכי מתאים לבית שלך. ובכל זאת – אם את בסדר עם תחזוקה וניקוי הצמר באופן קבוע, יכול מאוד להיות שכן תהני מהשטיח של בני אוריין כי הדבר הטוב בסיבים טבעיים, הוא שניתן להסיר כתמים בקלות והשטיח נראה כמו חדש.

שטיחי וינטג' עתיקים

מהם שטיחי וינטג' עתיקים?


שטיחי וינטג' הם שטיחי צמר עתיקים, נעים בין 30-60 שנה. שינוי צבע, סימני שימוש ותיקונים עשויים להופיע. שטיחים אלה הם עבודת יד עתיקה לחלוטין. פגמיהם מספרים לנו את סיפור השטיח ומעניקים לו את האישיות האותנטית שלו. השטיחים נבדקים טרם המשלוח ומוודאים שאין להם חורים. כמו כן, מנקים אותם באופן מקצועי במרוקו. שטיחי וינטג' נוטים להיות יצירות מופשטות יותר ונחשבים ליצירות אמנות אספניות.
מצב


שטיחים עתיקים, נעים בין 30-60 שנה.
זמינות


עיצוב ייחודי, כל שטיח יחיד מסוגו (אין שניים זהים).
תחושת יד


צמר רך.
גובה השטיח


1.25 ס"מ – 2.5 ס"מ
תחזוקה שוטפת


ניתן לשאוב את השטיח. - כדי למנוע ריחות ולחות, יש לתת לשטיח להתייבש בשמש למשך יום ולוודא שלא ישאר רטוב/לח. - אם השטיח באחסון, לא מומלץ לשומרו בשקית.
ניקוי השטיח


- לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אמליץ לקחת את השטיח לניקוי מקצועי. - ניתן לנקות את השטיח ביד עם מים קרים וסבון כביסה ולשטוף עם מים. לאחר מכן יש לתת לו להתייבש בשמש, לוודא שהוא כבר לא רטוב או לח לפני שיחזור לרצפה. - אם יש גישה למכונת כביסה תעשייתית, ניתן לכבס אותו. השתמשו במים קרים ובמחזור עדין. אל תניחו לו לשבת במכונה. לייבש בשמש.